Dodejte svému tělu všechny potřebné vitamíny v té nejčistčí formě a otestujte Odšťavňovač G21 Chamberi

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
konec přihlašování
18. 1.
23:00
konec testování
31. 1. 2021

Koho hledáme

Hledáme 40 testerek, které si odkoupí Odšťavňovač G21 Chamebri se slevou 30 %, tedy za 3 143 Kč. Otestují ho a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na tomto webu, na Heureka.cz, G21-vitality.cz, Penta.cz a na svých sociílních sítích.

Podle čeho vybíráme

 Do přihlašovacího komentáře nám prosím napište tyto tři informace:

  1. Potvrďte nám, že máte opravdu zájem odkoupit si Odšťavňovač G21 Chamebri se slevou 30 %, tedy za 3 143 Kč.
  2. Také nám napište, proč právě vy byste chtěla tento odšťavňovač ve svédomácnosti.
  3. Potvrďte nám prosím, že budete své testování sdílet na svých sociílních sítích. Za sdílení na sociálních sítích vám bude nabídnuta sleva 30 % na všechny produkty g21-vitality.cz

Redakce ze všech správných odpovědí vybere 40 testerek, které si budou moci odkoupit Odšťavňovač G21 Chamebri se slevou 30 %, tedy za 3 143 Kč.

G21 Chamberi – posílí imunitu, upevní zdraví 

Zdraví se objevuje ve všech přáních. Je k nezaplacení, koupit se nedá, ale existuje dárek který je praktický, krásný i zdraví prospěšný. Pomůže s posílením imunity, dodá tělu tolik potřebné vitamíny v té nejčistší přírodní formě a využijete jej každý den. 

G21 Chamberi – jedinečný revoluční odšťavňovač s inverzní technologií odšťavňování. Extra kousek do kuchyně, jehož kvalitu potvrzuje prodloužená záruka 2 + 2 roky a který je, obzvlášť v dnešní době, mimořádně užitečný. Pitím přírodní šťávy z ovoce nebo zeleniny dodáte tělu velké množství vitamínů, živin a zdravých látek. V chutné čerstvé šťávě se ztratí i suroviny, kterým se většina z nás běžně vyhýbá, přitom jsou ale přímo nabité zdravím. Do syrové brokolice si asi kousne málokdo, ovšem koktejl z hrušky, brokolice a pomeranče si oblíbí jak zarytí odpůrci zdravé zeleniny, tak i děti nebo prarodiče. Těm je odšťavňovač G21 Chamberi obzvlášť prospěšný – pro vnoučata by se rozdali, na sebe moc nemyslí, takže je to na vás. 

Testování

Ať už si pořídíte G21 Chamberi pro sebe nebo jej darujete někomu, na kom vám záleží, děláte pro zdraví a posílení imunity ten správný krok. A nejen to – Chamberi umí připravit i lahodnou ovocnou zmrzlinu nebo sorbet, takže potěší skutečně celou rodinu. 

V rámci testování jej právě teď můžete získat s mimořádnou slevou -30 %!

Více informací najdete TADY.